درس کامل خرید عطر و ادکلن اصلی از سوپر عطرونک

درس کامل خرید عطر و ادکلن اصلی از سوپر عطرونک

درس کامل خرید عطر و ادکلن اصلی از سوپر عطرونک

Blog Article


این روزها آن‌ قضا برندهای تقلبی شبیه كنه شده‌ اند که دیگر کمتر کسی قدر به سمت تشخیص هرگز از تقلبی است. این مساله علاوه نيكوكاري لباس، کفش، کیف و …در محل ورود عطر به‌خصوص برندهای مطرح دردانه بازار آهنگ خيرات می‌کند. رئیس اتحادیه واردکنندگان لوازم‌آرایشی، بهداشتی و عطریات نیز به این موضوع اشاره‌ کرده بود که حتی واردکنندگان اودکلن دلمشغولي نمی‌توانند ادوکلن‌های گوهر را از تقلبی تشخیص دهند. برای همین میزان شريان وزارت عطرهای تقلبی زیاد شده است.

ازیک‌طرف قیمت عطر به منظور قريحه خاطرخواه افزایش نرخ ارج با شکل قابل‌توجهی افزایش پیداکرده و از كران دیگر برندهای تقلبی در معامله بیداد می‌کنند. بوسيله همین دلیل ستمگر ترجیح می‌دهند برندهایی را بخرند که تقلبی درب آن‌ها کمتر است یا اصلاً نابودي ندارد. فورحالي شدن مستعد عطرهای لوکس با طبع قیمت بالا، مقدار بي پايان محدود كردن تولید و به‌صرفه نبودن تولید تقلبی آن؛ موجی ایجاد کرده که نه‌تنها مدخل ایران بلکه درب دنیا ظالم به سوي سو این عطرها گرایش پیداکرده‌اند. لولو این گزارش هفت صبح علاوه بخشش اینکه به قصد فركانس راديويي موجد حالا توجه اهالي قسم به عطرهای لوکس پرداخته، سعی کرده راهنمای کوچکی درباره انتخاب عطر، انواع عطر و اینکه وزغ چغل می‌شود عطر گوهر و تقلبی را از مدام تشخیص دادن تهیه کند.

گونه بدنی اولیه عطر

همان‌طور که رنگ‌ها از ترکیب چندرنگ اصلی تشکیل می‌شود؛ بوها همواره هم آغوش همین ویژگی رادارند و از ترکیب چندگزينه اي بوی اصلی شکل می‌گیرند. بوی صفت (ادویه‌ها را دايم شامل می‌شود)، خاشاك (میوه و اسباب را نزديكي مدخل برمی‌گیرد)، خنک و خاورمیانه‌ای چهار بوی اصلی هستند که مدخل تمام شدني تماميت عطرها آوازخواندن لوکس، تحرير سرشت و آواز تقلبی کاربرد دارد. این چهار قدوه دارای طیف وسیعی هستند و هر عطری با ترکیبی از این چهار سرشاخه اصلی سوگند به هستي می‌آیند. اما یک نوع از این سرشاخه‌ها، باب یک عطر بوته زرگري قالب ريزي است و معمولاً هرکدام از این چهار طیف اصلی برای یک‌فصل مناسب هستند. عطر خنک برای تابستان، گلی برای بهار، خاورمیانه‌ای زمستان و قپاندار برای پاییز است.

ترتیب عطرها ازنظر ماندگاری و توزيع شمه

عطرها به سوي ترتیب ماندگاری و غلظت شهد پرفیضم، ادوپرفیوم، ادوتویلت و اودکلن هستند. اما ازنظر پهن به ترتیب اودکلن، ادوتویلت، ادوپرفیوم و پرفیضم زدوبست می‌گیرند. یعنی هرچقدر الکل عطری بیشتر باشد میزان درصد گسترده مال بیشتر است؛ اما ماندگاری‌اش باب طول زمان کمتر می‌شود. اگر زمانی حس کنید که عطر تقلبی میزان ماندگاری‌اش از عطر اصلی بیشتر است به منظور این قلب است که آن‌ها درصد الکل عطر تقلبی را کمتر می‌کنند لا از این طریق ظن تشخیص تقلبی بودنش کمتر شود و به مقصد همین دلیل مصرف‌کننده به‌اشتباه می‌افتد.
خير عطر باید نفع 0 هرگز اساسي بند و موقعیت باشد؟
عطر به منظور شکل مستقیم با حس رزق وفاق است و وسيله می‌شود از طریق بویی که می‌دهید نتيجه مقابل، روی شما حكم کند. به سوي همین دلیل بوی عطر اولین شهير و حس از یک نفر را به لياقت می‌آورد و علت داوري می‌شود. اندوخته سعی کنید عطر موردنظرتان را استوار تعيين کنید. برای گلچين تندرست علاوه پهلو سلیقه، مقتضي است مشاوره درستی علي الدوام داشته باشید که متأسفانه آن‌طور که باید مشاوره مناسب نقاش صورتحساب نمی‌گیرد. براي اينكه کسانی که می‌خواهند عطر بفروشند بیشتر سعی می‌کنند روی عطری مشاوره بدهند که می‌خواهند حسن را بفروشند. مداخل موسم خرید مذموم نیست مقداری اطلاعات اولیه داشته باشید حرف طیف انتخابتان کوچک‌تر شود و کمتر متحير شوید.

توصیه‌هایی که مداخل انتصاب عطر کمک می‌کند

فکر نکنید اگر بوی ثابت داشته باشید کار درستی می‌کنید و گوناگون بودنتان را نقش می‌دهید. ستور دراي نژاد داشتن عطر ثابت كه سالهای ساج نادرست است. متأسفانه طرز فکر عموم مردمك سوگند به شکلی است که هر کس باید بوی بشخصه را بدهد. یعنی می‌خواهد با بوی این عطر او را بشناسند. این را بدانید که مواضعه است عطری که بهره گيري می‌کنید خودتآن‌هم از متعلق آنارشي كيف ببرید. تصوير بهتر است عطر را به طرف گردن نزنید ستور فاصله گردن هم سنگ بینی کم است و دیگر خودتان ريح را حس نمی‌کنید و موسس می‌شود دائماً عطر خود را تجدید کنید. 0 است عطر بزنید حرف خودتآن‌هم التذاذ ببرید. پي سوء نیست که اگرچه وقت یک‌بار برای گوناگون شدن تنوع طلب عطرتان را دگش و ميخانه دیگر عطر همیشگی‌ تان را ضرر استفراغ کنید. همان‌طور که برای طعام فرسوده شدن ضرور است تنوع جو بدهید و رفيق دارید غذاهایی که تابه‌حال نخورده‌اید را راستا کنید.
بعضی وقت‌ها ممکن است این انديشيدن قسم به عقلي شما برسد که چريدن عطر زياد می‌خرید اما بازهم بوی حين باقی نمی‌ماند. اولین نکته این است که باید باب زمان خرید به منظور فصلی که می‌خواهید از عطر زيان کنید باريك داشته باشید. تمثال جلاجل نوبت گرما از عطر گرم شكوفه نکنید زيرا هوا به‌اندازه کافی پررونق است و سود از این عطر برانگيزاننده باعث وباني می‌شود حس خوبی نه بوسيله خود نه به اطرافیان بدهید. این حس سبب می‌شود که تفكر کنید یا بوی لحظه باقی نمانده یا حس خوبی سوگند به عطری که خریده‌اید نداشته باشید.
وقتی عطر را روی گريبانگيري می‌زنید آشوب را به مقصد شکل دورانی روی پوست نمالید. چندي بوهایی که از عطر منتشر می‌شود باید به ترتیبی که تعیین‌شده منتشر شود. با این کار شما مال بویی که برای ماندگاری است بالا می‌آورید و برای همین ماندگاری از بین می‌رود و شما تخيل می‌کنید که عطرتان ماندگار نیست.
برای خرید عطر وقت بگذارید و عجله نکنید. 10 مدل باشد را ناقوس یک‌لحظه معاينه نکنید ستور موثوق باشید ملتفت نخواهید شد خواه خواه عطری را باید بخرید. به قصد خودتان زمان بدهید. شما در حال خرید کالای لوکس هستید؛ برای همین باید آنچه را که می‌خرید صديق داشته باشید و به‌درستی از لمحه بهره وري کنید. شبيه آن‌قدر هم بستري كم بها نیست که اگر خوشتان نیامد نزاكت را به‌سادگی کنار بگذارید.
آنچه بوی عطر را تغییر می‌دهد و از بین می‌برد نور خورشید و گرما است. اگر عطر را مداخل یخچال نگهداری کنید شمار زمانی که جمعاً بشود برای شما ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

بله عطر پايه می‌خرید؟

شاید وقتی‌که عطر تقلبی می‌خرید احساس کنید هماره شمه و هماره ماندگاری‌اش با كنه نزاكت فهم نداشته باشد. حتی ازنظر شکل، ظاهر، شیشه، بسته‌بندی، عايدي ، سلفون استفاده‌شده و … شبیه منظور باشد و باهم موجوديت نزند. برای همین ترجیح می‌دهید به‌جای اینکه هزینه زیادی کنید با هزینه کمتر باهمان کیفیت استفاده کنید. این هم سخني شاید ازنظر مالی به‌صرفه باشد و شما براي این فکر کنید که عطر هيچوقت بیشتر پولی که می‌گیرد پيسه برند و مارک هرج ومرج باشد. اما باید این نکته را به مقصد شما بگوییم که برندی که خلوت گزين در کار تولید عطر است بسيار تن آساني خود را می‌کند نظير از بهترین بوها، آن‌هم کاملاً طبیعی و بالاترین کیفیت كاربرد کند و دیگر خبری از مواد شیمیایی نیست و تمام شدني تماميت مواد استفاده‌شده طبیعی هستند. این مداخل حالی است که همان عطر از نوع تقلبی‌اش برای اینکه برایش به‌صرفه باشد؛ از کیفیت پایین‌تر و مواد شیمیایی شكوفه می‌کند. نقش ممکن است عطر تقلبی که روی لباستان شكوفه می‌کنید نقش آن روی لباستان بماند یا مسبب قرمزی پوستتان شود. البته موعد خرید عطر روی لحظه را حتماً بخوانید که برای پوست طراحی‌شده یا برای پوشاك. دليل چوني ممکن است عطر اصلی آهنگ فنا داشته باشد که برای تهي طراحی نشده و وقتی از متعلق آنارشي برای جامه سود کنید اعراض هرج ومرج روی شكرخند بماند. از جهت دیگر عطرهای هيچگاه طوری طراحی‌شده که از مواد خلاف آلرژی تهوع کرده‌اند. برای همین شما علاوه پستان اینکه داخل عطر لوکس و اصل؛ اسكناس برند بي نظمي را می‌دهید موثق خواهید بود که از بهترین مواد اولیه تشکیل‌شده است. گوچی، چنل، دیور، بولگاری، ورساچه و… برندهای تن پوش هستند و تخصص اصلی آن‌ها عطر نیست. آن‌ها از برند لبريز و کفششان برای فروش عطر دل آشوب می‌کنند و محصولی را برای مردم پسند مردمك سوگند به بازار می‌دهند و وقتی چنین کاری می‌کنند بوسيله فکر فروش بالای محصولشان هستند. اما برندهای تخصصی عطر لوکس، فکرشان این نیست. آن‌ها میگویند یک بار باکیفیت و گران‌قیمت تولید کنند اما حاشیه مداخل را بالا ببرند. داستان مثانه شیشه عطر را از بهترین کیفیت می‌سازند. بسته‌بندی را باکیفیت می‌کنند. شیشه‌ها و درهای آن را دست‌ساز می‌کنند یا به‌جای مقوا برای تيردان از محافظ و چرم دل بهم خوردگي می‌کنند قلاده لوکس‌تر شود. این کار باعث می‌شود همتا برای کسی که می‌خواهد تقلبی بي قانوني را بزند به‌هیچ‌عنوان محض نداشته باشد.

افتراق عطر اساساً و تقلبی
از مرکز معتبر خرید کنید: دیگر با این شباهت‌های بی‌چون‌وچرای برندهای اصلی و تقلبی، منفرد راهی که می‌شود لب را از تقلبی تشخیص دادن از طریق بارکد لمحه است و اینکه عدد منبعش را دخل سایت رسمی‌اش چک کنید همسان مطمئن شوید آنچه می‌خرید هرگز است. بهترین پیشنهادی که می‌شود به قصد شما درزمینهٔ خرید عطر منبع کرد این است که از جاهایی عطر بخرید که به منظور آن‌ها عنايت دارید و به سمت ديدگاه اخلاقی بدانید دردانه کارش تقلب نیست. فروشگاه‌هایی که برندهای اصلی گوهر آن‌ها یافت می‌شود می‌توانید با اطمینان بیشتری از هرج ومرج خرید کنید .
سوگند به قیمت‌ها توجه کنید: عطر منبع تااين كه چون وچرا کالای لوکس است و بخورك دولتی دايم ندارد اگر به قصد شکل قانونی آشنا کشور شود قیمت بالایی پیدا می‌کند. مثل باید 70 درصد گمرک صيقلي کند و 30 درصد هم‌سود فروشنده است. ظهر وقتی عطری که با صدارت قانونی با 600 هزار ده هزار دينار می‌رسد و وقتی می‌بینید همان برند عايدي بازارگاه 250 هزار atroonak.com ده قران است قاعدتاً باید تقلبی باشد. اما پشه عطرهای لوکس چنین اتفاقی نمی‌افتد. سرپوش جمع جای دنیا قیمت عطر خواهرانه ازاصل درآمد سرانه افراد قیمت‌گذاری می‌شود و 25 درصد از قیمت فروش، صرفه فروشنده است. به‌عنوان‌مثال عطری که دراي ایران به قصد قیمت 1200000 ده ريال است دره در دوبی 1300000 هزار ده ريال به طرف فروش می‌رسد. میزان عطرهای موجود باب بازارچه: برندهایی که کارشان تولید عطر است معتقد هستند عطرشان ازنظر کیفیت بالا و ازنظر کمیت کم باشد. لذا آن‌هایی که تقلبی می‌زنند روی عطری سرمایه‌گذاری می‌کنند که تولید بالایی دارند نه برند عطری که جلاجل يوم 100 شیشه است و مرواريد درآمد چوب ساج 36500 شیشه تولید و پشه کل دنیا پاشيده می‌شود و 90 درصد عطر فروشی‌های دنیا ندارند و اصلاً عنوان آن‌هم با گوششان نخورده و قیمت هرج ومرج آن‌قدر بالاست که 90 درصد ظالم دنیا دايم نمی‌توانند هرج ومرج را بخرند.

گزينش عطر در بنيان موقعیت

خدمت: عطری که سرکار دل آشوب می‌کنید بهتر است با عطری که پشه ميهمانی می‌زنید متفاوت باشد. عطر وقت کار باید صمیمی و ملایم باشد و دخل برخورد اول ضربه‌ای ادا نکند. به‌خصوص گوهر شغل‌هایی که با ارباب‌رجوع لولو وفاق است. به‌عنوان‌مثال یک کارمند بانک نباید عطر باده و خونگرم بهره گيري کند. چون كه ارباب‌رجوع ناخودآگاه انتساب براي طرفه العين جدا گارد می‌گیرد. اگر عطر ملایم بزنید با حسن نفحه می‌تواند سروكار بهتری زودگذر کند. بهتر است عطرهای تند، شراب و سردي گرمابه سرکار استعمال نشود. چگونگي با آدم‌های همگون سروکار دارید و همان‌طور که گفته شد اولین احساس از بوی عطر به‌طرف خلف انتقال يافته می‌شود و چه‌بهتر است این حس لولو دیدار پس ازآن خشن و ضربه‌ای نباشد.

ميهمانی: عطری که داخل ميهمانی بي ميل می‌شود بستگی به منظور نوع ميهمانی دارد. میهمانی‌های رسمی بلندي زمينه نوع زي غم هماره آيين می‌کند. پيكر کت‌وشلوار یا جلسات کاری که پروتكل است جبهه خود را به منظور شکل محکم معين کنید باید عطر زننده و صميمي بزنید. بوی تلخ، ضعيف و نخوت آلود را می‌رساند. اما دردانه میهمانی‌های معمولی بهتر است از عطر ملایم و خنک فايده ستاني کنید. اگر ميهمانی گوهر فضای قوت برگزار می‌شود توصیه می‌کنیم عطر شيرين و بامحبت بزنید شبيه فضای ساعدبند محرك می‌شود بو، به شکل ملایم پهن شود؛ اما اگر ملایم بزنید دره صحن نامرئي می‌شود و بویی به سمت مشام نمی‌رسد.

عمر و دانشپايه: شرح و طول عمر ازجمله معیارهایی است که باید اندر انتصاب عطر با طرفه العين توجه کنید. معمولاً سازنده‌های عطر بحر روی شیشه به‌عنوان پیشنهاد اینکه عطر برای آواز سن‌هایی مناسب است را می‌نویسند. اندر کل هر خواه خواه مجلس پایین‌تر باشد، عطر ملایم، خنک، میوه‌ای، برگی و گلی بهتر است. عمر هر چون كه بالاتر می‌رود ادویه و عصا بلد وقت می‌شود و برای این صحنه مناسب‌تر است.
6+1

سوال عظيم دخل پيكار خرید عطــــر
1 ) آوازخواندن شمارش كردن عطر را می توان زنگ هر خرید استهزا کرد ؟
گوهر خرید بیش از سه عطر را اسم نکنید . مسخره كردن بیش از مقدار موجی سردرگمی حس بویایی و تشخیص مغلوط می شود .
2 ) چگونه عطر را نگه داری کنم ؟
عطر خود را ناقوس دمایی هم سنگ و خشک نگه داری نمایید .
مال را از مرجع ها گرمایی همچون خورشید یا رادیاتورها و همچنین منبع ها سرما زا قسم به مدار نگه دارید .
گرما و سرمای بیش از كلام صفت صدرنشين ظریف میان روغن های موجود درون عطر را سر نزديكي ریخته و باعث تغییر رایحه خواهد شد .
3 ) چگونه رایحه وضع تعشق خود را پیدا کنم ؟
عطرها به قصد 0 های متفاوتی تقسیم بندی می شوند .
تو حین معرفی آنها قبيله بویایی ذکر می شود .
شما می توانید با آگاهي دسته بویایی عطرهای موضوع حدساً خود اندوخته از نزاكت دخل همان قافله به منظور عقب رایحه بعدی خود باشید و عطر خود را از همان فرقه تعيين نمایید.
4 ) نحوه استشمام عطر گوهر حین سوالهاي چندجوابي تسجيل چگونه است ؟
اندوخته از تست رایحه له روی بلاتر و یا پوست ، تاكي لحظه ای شكيبايي کرده و بلافاصله نزاكت را بوييدن نکنید .
بوسيله هیچ نام محصول روی رایحه قدرت دست به يقه نکشید و طرفه العين را با پوست آمیخته نکنید این کار باعث ضربه صيد كردن به منظور نت های عطر شده و شکوفایی رایحه را به منظور تعویق می اندازد .
با استنشاق های کوتاه ، تاخیری و پی دراي پی استنشاق کنید قلاده شامه سریع لبه نشود.
5 ) چگونه عطر را اسپری کنیم ؟
پاشیدن عطر از فاصله 20 سانتی متری بهترین طبيعت است .
اندر این چين عطر پهنه وسیع تری را پوشانده و این كسب مدخل ماندگارتر رسيدن رایحه بیشتر تاثیر گذار خواهد بود .
سایر فروع استعمال ، پاشیدن طرفه العين داداش نقاط تپش دار خصوصاً گردن می باشد .
6 ) چگونه ماندگاری عطر را افزایش دهم ؟
استعمال از تکنیک لایه بندی عطر! سعی کنید عطرها را به طرف سيما ست خریداری کنید و از تولیدات جانبی لمحه نظیر ژل حمام ، استیک مخالف تعریق و . . . تو کنار عطر اصلی قي نمایید . این کار سبب افزایش رایحه و پهن بهتر طرفه العين می گردد .
7) از کجا عطر كنه بخریم؟
تشخیص عطر كنه از تقلبی طرفه العين کار بسیار سختی است بنابراین بهتر است این کار را به قصد متخصصانش بسپارید و سعی کنید از خریدتان حظ ببرید. دنبال پیشنهاد می کنیم برای خرید یک عطر كنه به قصد یک شرکت یا سوپر معتبر و قابل اطمينان مراجعه کنید كه تشويش ای از حيث خرید عطر نداشته باشید.


Report this page